Novinky

Soukromníci podpoří Svobodné
Strana soukromníků České republiky se rozhodla podpořit Svobodné v letošních volbách do Evropského parlamentu. Jsme přesvědčeni o tom, že je důležité netříštit síly a dát šanci těm kandidátům, kteří opakovaně prokázali, že mají dlouhodobě konstantní postoj k budoucímu fungování Evropské unie.

Tisková zpráva
Dne 3. června 2023 v Praze proběhl XIV. Republikový sněm Strany soukromníků České republiky. Delegáti svým hlasováním potvrdili volbu stávajícího vedení strany, schválili rozhodnutí o účasti strany ve volbách do Evropského parlamentu a ostře se vymezili proti vládnímu návrhu ekonomických opatření.

Rebublikový sněm
Rozšířené předsednictvo Strany soukromníků České republiky na svém pravidelném jednání odsouhlasilo termín a místo pro konání letošního Republikového sněmu na sobotu 3. 6. 2023 v Praze.

Povinné datové schránky
Soukromníci zásadně nesouhlasí s povinným zaváděním datových schránek.

Volba prezidenta republiky
Vedení Strany soukromníků České republiky na svém pravidelném jednání dne 19. ledna 2023 hlasováním rozhodlo o podpoře kandidáta.

Republikový sněm
Rozšířené předsednictvo Strany soukromníků České republiky na svém pravidelnémjednání odsouhlasilo termín a místo pro konání letošního Republikového sněmu na sobotu 26. 11. 2022 od 10 h v Praze. Přesné místo bude upřesněno v nejbližších dnech.