Ústecký kraj

Kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

(STAN, Soukromníci, hnutí Vaše Ústí, Unie pro sport a zdraví)

 

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Ušák Filip 31 STAN BEZPP kandidát na hejtmana, zastupitel a bývalý starosta Benešov nad Ploučnicí 0 0,00
2 Dernerová Alena MUDr. 62 STAN BEZPP dětská lékařka a senátorka za obvod Most Most 0 0,00
3 Drozd Štefan Ing. 55 STAN Soukromníci starosta města Klášterec nad Ohří, předseda Klášterec nad Ohří 0 0,00
4 Tomková Yveta 46 STAN starostka městského obv. Ústí nad Labem-Neštěmice Ústí nad Labem 0 0,00
5 Šťovíček Milan Mgr. 62 STAN STAN ředitel střední odborné školy Schola Humanitas Litvínov 0 0,00
6 Liška Petr Ing. 50 STAN STAN starosta obce Malé Žernoseky, stavební inženýr Malé Žernoseky 0 0,00
7 Linhart Zbyněk Ing. 51 STAN BEZPP senátor za obvod Děčín, místostarosta města Krásná Lípa 0 0,00
8 Syslová Jana 46 STAN STAN starostka obce Hrobčice Hrobčice 0 0,00
9 Šabata Radovan 63 STAN USZ technik, radní a bývalý starosta města Louny Louny 0 0,00
10 Oubrechtová Jana Mgr. 57 STAN STAN starostka města Trmice, učitelka Trmice 0 0,00
11 Trávníček Tomáš Ing. MPA 38 STAN BEZPP vedoucí odboru Stavebního a vyvlastňovacího úřadu Chomutov 0 0,00
12 Víchová Jana 52 STAN BEZPP systemická konzultantka, majitelka provozovatelka Děčín 0 0,00
13 Špička Jaroslav 38 STAN BEZPP místostarosta města Žatec, manažer skupiny Žatec 0 0,00
14 Svoboda Pavel 45 STAN BEZPP starosta obce Lipová - Vesnice roku 2019, předseda Lipová 0 0,00
15 Čtverák Vlastimil 36 STAN BEZPP místostarosta města Roudnice nad Labem, moderátor Roudnice nad Labem 0 0,00
16 Zrníková Renata Mgr. 58 STAN bývalá starostka Městského obvodu Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0 0,00
17 Drašner Karel 66 STAN STAN koordinátor vzdělání SMS ČR, zastupitel Háj u Duchcova 0 0,00
18 Rejšková Ladislava Ing. 35 STAN STAN starostka obce Libotenice, ekonomická poradkyně Libotenice 0 0,00
19 Marvan Vojtěch Mgr. 33 STAN Soukromníci radní města Klášterec nad Ohří, marketingový spec. Klášterec nad Ohří 0 0,00
20 Grešík Valdemar Ing. 57 STAN BEZPP výrobce čajů a sadař Děčín 0 0,00
21 Jakš Zbyněk 51 STAN BEZPP ředitel Podkrušnohorského technického muzea o.p.s. Most 0 0,00
22 Jurajda Jindřich Ing. Bc. DiS. 30 STAN STAN místostarosta města Jiříkov, pedagog, předseda Jiříkov 0 0,00
23 Lipský Vladimír Mgr. 50 STAN BEZPP ředitel Euroregionu Elbe/Labe Chlumec 0 0,00
24 Uhlík Libor 54 STAN BEZPP pořadatel jarmarků a kulturních akcí, galerista Úštěk 0 0,00
25 Hamousová Zdeňka Mgr. 59 STAN BEZPP starostka města Žatec, senátorka za obvod Louny Žatec 0 0,00
26 Jankura Radek Bc. 45 STAN STAN finanční ředitel, jednatel, trenér fotbalu mládeže Krupka 0 0,00
27 Nesvadba Vladimír Ing. Ph.D. 54 STAN BEZPP vědecký pracovník Chmelařského institutu Žatec Kryry 0 0,00
28 Kardová Eva 59 STAN BEZPP místostarostka obce Moldava Moldava 0 0,00
29 Šimek Jan 49 STAN BEZPP jednatel,majitel rod. kavárny,člen zastupitelstva Varnsdorf 0 0,00
30 Bechyňová Miroslava Mgr. 47 STAN BEZPP starostka obce Přestanov, středoškolská učitelka Přestanov 0 0,00
31 Papajanovský Jan 25 STAN BEZPP starosta města Česká Kamenice Česká Kamenice 0 0,00
32 Fišer Petr Ing. 44 STAN BEZPP prokurista obchodní společnosti, předseda spolku Český Jiřetín 0 0,00
33 Vítek Roman 42 STAN STAN zastupitel města Terezín,starosta TJ Sokol Terezín Terezín 0 0,00
34 Vnouček Jan Bc. 43 STAN BEZPP místostarosta městyse Peruc Peruc 0 0,00
35 Vytlačil Tomáš Mgr. 37 STAN BEZPP učitel, zástupce ředitele ZŠ, trenér juda Litoměřice 0 0,00
36 Veselý Pavel Ing. MBA 48 STAN BEZPP starosta obce Český Jiřetín, ředitel společnosti Český Jiřetín 0 0,00
37 Hladíková Monika Ing. 53 STAN BEZPP starostka obce Kytlice Kytlice 0 0,00
38 Hirsch Karel 56 STAN BEZPP místostarosta města Hrob, předseda správní rady Hrob 0 0,00
39 Málková Andrea Bc. 50 STAN STAN ředitelka senior centra Ústí nad Labem 0 0,00
40 Woznica Vlastimil MUDr. 54 STAN BEZPP lékař, gastroenterolog Most 0 0,00
41 Štětinová Naděžda Ing. 46 STAN STAN starostka obce Keblice, ekoložka Keblice 0 0,00
42 Kalvas Miroslav 46 STAN BEZPP starosta města Jílové, účetní Jílové 0 0,00
43 Sazeček Tomáš Bc. 33 STAN STAN místostarosta města Úštěk, koordinátor Úštěk 0 0,00
44 Macháček Jan Ing. 39 STAN USZ vedoucí úředník, předseda spolku TJ Lokomotiva Louny 0 0,00
45 Herzán Antonín 49 STAN STAN podnikatel, majitel Horského areálu Lesná Boleboř 0 0,00
46 Schettlová Ivana Mgr. 55 STAN STAN obchodní zástupkyně, předsedkyně Spolku Litvínov Litvínov 0 0,00
47 Holec Robert 31 STAN BEZPP starosta města Dolní Poustevna, předseda Dolní Poustevna 0 0,00
48 Čapek Jiří Mgr. DiS. 39 STAN BEZPP hasič-důstojník operačního střediska HZS Ústí nad Labem 0 0,00
49 Pěnkava Luděk 49 STAN BEZPP starosta obce Strupčice, ekonom Strupčice 0 0,00
50 Zimmermann Erich 37 STAN BEZPP místostarosta obce Libořice, provozní elektrikář Libořice 0 0,00
51 Dušánek Petr Mgr. Bc. 51 STAN STAN učitel, zástupce ředitelky ZŠ Chlumec, metodik Chlumec 0 0,00
52 Stokláska Marek 32 STAN STAN podnikatel, předseda oblastního sdružení STAN Roudnice nad Labem 0 0,00
53 Černý Zdeněk 42 STAN BEZPP starosta obce Vilémov Vilémov 0 0,00
54 Novák Jan Mgr. 51 STAN BEZPP místostarosta města Meziboří, ředitel Gymnázia Meziboří 0 0,00
55 Černý Daniel Ing. 47 STAN BEZPP obchodní ředitel, zastupitel a bývalý primátor Chomutov 0 0,00
56 Tojnar Martin Ing. 52 STAN STAN technolog v průmyslové prádelně,člen osadního výb. Litvínov 0 0,00
57 Fikar Roman Bc. 64 STAN BEZPP místostarosta městského obvodu Ústí n.L.-Neštěmice Ústí nad Labem 0 0,00
58 Fábera Milan Ing. 67 STAN BEZPP starosta obce Lahošť Lahošť 0 0,00
59 Kadleček Václav PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. 38 STAN BEZPP ved. odd. nákupu a centrální logistiky, zastupitel Kryry 0 0,00
60 Kolář Jan 51 STAN BEZPP starosta města Krásná Lípa, předseda Sdružení Krásná Lípa 0 0,00