Soukromníci a lednové prezidentské volby

08. Listopad 2017

Strana soukromníků České republiky s radostí a se zájmem sleduje odhodlání kandidátů od středu doprava, postavit se proti současnému levicovému prezidentovi Miloši Zemanovi v lednových prezidentských volbách.
Politická situace, která vznikla po letošních parlamentních volbách a která účelově sblížila pány Miloše Zemana s Andreje Babišem, je pro Stranu soukromníků České republiky nepřijatelným a také nebezpečným politickým paktem, kterému je možné čelit pouze koordinovaným postupem. Naší zemi totiž hrozí nebezpečí pošlapání samotných principů polistopadové parlamentní demokracie.
Vedení Strany soukromníků České republiky podpoří takového kandidáta, který bude nositelem pravicového programu, který bude věrohodně usilovat o stabilní  rozvoj České republiky a při spolupráci s dalšími politickými subjekty bude mít reálnou šanci porazit současného prezidenta Miloše Zemana.
Strana soukromníků České republiky na zasedání Rozšířeného předsednictva 7.12.2017 rozhodne o tom, kterého z kandidátů doporučí svým členům a sympatizantům v lednových prezidentských volbách.

Petr Bajer,
předseda Strany soukromníků České republiky